predaj rodinný dom Nová Ves nad Žitavou

predaj rodinný dom Nová Ves nad Žitavou

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nová Ves nad Žitavou

* REZERVOVANÉ * Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Nová Ves nad Žitavou (Vráble 5 km, Zlaté Moravce 13 km, Nitra 25 km). Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 1050 m², šírkou 16m a dĺžkou 66 metrov, v blízkosti známeho kaštieľa a priľahlého krásne udržiavaného parku.
Nehnuteľnosť má pozdĺžny pôdorys – jedná sa o rekonštrukciu pôvodne sedliackeho murovaného rodinného domu (strešná krytina - škridla). V prednej časti sa nachádzajú 2 samostatné nepriechodné obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC, a väčšia špajza s výstupom na poval a do pivnice, ktorá je využívaná ako technická miestnosť. V strednej časti je miestnosť slúžiaca ako letná kuchyňa s prístupom zvonka. Za ňou sa nachádzajú ďalšie 2 obytné miestnosti (1 priechodná) a pôvodný gánok. Na konci zastavanej plochy domu sú ešte 2 miestnosti – sklad a šopa. Na odkladanie vecí či parkovanie môže slúžiť aj samostatne stojaca podpivničená garáž s montážnou jamou. Suterén má samostatný vstup a pôvodne slúžil ako vínna pivnica.
Na pozemku sa ešte nachádza chlievik s možnosťou prestavby na záhradný domček alebo vonkajšie sedenie, v zadnej časti záhrady je funkčný skleník.
Rodinný dom je pripojený na elektrinu, plyn a obecný vodovod, na pozemku je studňa a žumpa. Pozemok je udržiavaný, oplotený, rovinatý, sú na ňom vysadené stromy. V rámci poslednej rekonštrukcie bola opravená fasáda, kúpeľňa, osadené nové plastové okná a odkvapy. Drevené podlahy a maľovky sú ako nové, celkovo sú dom aj záhrada udržiavané. V súčasnosti je nehnuteľnosť kompletne vyprataná vrátane demontáže starého nábytku či kuchynskej linky a ihneď voľná. Rodinný dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

Obec Nová Ves nad Žitavou má výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť (priame autobusové spoje do Vrábeľ, Nitry aj Zlatých Moraviec + železničná stanica). Nachádza sa v nej základná škola, škôlka, stredná odborná škola internátna, obecná knižnica, pošta, obchody aj pohostinské zariadenia. Zaujímavosťou sú až tri kaštiele, rozsiahly park, turecký most z 15. storočia či pútnický areál Studnička.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík