predaj rodinný dom Vráble

predaj rodinný dom Vráble

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vráble

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj dva 4 izbové pasívne domy typu bungalov, na ktoré sú aj vydané právoplatné stavebné povolenia. Stavby dvoch rodinných domov vo Vrábľoch, časť Horný Ohaj na Športovej ulici budú situované na rovinatých pozemkoch v tichej časti obce s pekným výhľadom.
Plocha jednej parcely je 736 m2, šírka pozemku 16,75 m a plocha druhej parcely je 737 m2, šírka pozemku 16,75 m.

Domy sú projektované v prevedení pasívnych stavieb, energetická trieda A0, typ stavby drevodom, hrúbka obvodovej steny 410 mm, konštrukčný systém KVH 60x160.

Zastavaná plocha každého domu je 120 m2 (10m x 12m) a plocha terasy 26 m2.

Dispozícia domu: vstupná chodba,samostatné WC,otvorená kuchyňa prepojená s obývačkou, špajza, kúpelňa technická miestnosť tri samostatné izby.

Domy budú k predaju skolaudované.
Pri skoršej kúpe domu si nový majiteľ môže zvoliť menšiu zmenu interiéru po dohovore s investorom, podľa vlastných predstáv.

Cena domu v prevedení holodom je 148.200, Eur s DPH.
Po dohode sa dá dom dokončiť aj na kľúč.

V cene holodomu je zahrnuté elektrické podlahové kúrenie, zásobník TÚV s elektrickým ohrevom, klimatizačná jednotka, centrálne nútené vetranie so spätným získavaním tepla - rekuperácia, komín s prípravou na budúcu montáž krbu, maľovka na bielo a vypínače - zásuvky značky LEGRAND. Pripojenie k IS (voda, kanalizácia, elektrina). Betónová TERRAN krytina, silikonová fasádna omietka, plastové okná trojsklo, plastové bezpečnostné vstupné dvere. Ako bonus vám ponúkame predprípravu na alarm a kamery.

Lokalita je vyhľadávaná, nakoľko ponúka pokojné bývanie blízko mesta Vráble ktoré je plne občiansky vybavené, škola, škôlka, autobusová stanica, nákupné centrum a mnoho iných vyžití pre rodiny a pracujúcich (priemyselný park).

Lehota výstavby domu sú tri mesiace.
Ukončenie je plánované na apríl 2020.
Momentálne je dom v štádiu výstavby.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Radi Vám pomôžeme s vybavením financovania domu, naším profesionálnym finančným poradcom,ktorý Vám bezplatne poskytne tieto služby.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra