predaj rodinný dom Starý Tekov

predaj rodinný dom Starý Tekov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Starý Tekov

Exkluzívne iba u nás!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dom v obci Starý Tekov s hlbokou históriou.
Jednopodlažný murovaný dom v tvare písmena L vhodný na kompletnú rekonštrukciu, stojí na širokom rovinatom slnečnom pozemku z rozlohou
952 m2, s rozmermi 23 x 41 m, pričom zastavaná plocha domu je 220 m2.
Dispozícia domu: vstupná chodba, 3x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, väčšia komora - po prerobení vhodná ako ďalšia izba, menšia pivnica zo vstupom z vonku. Dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1958 z pálenej tehly. Po rekonštrukcii môže byť využitý na trvalé bývanie, prípadne na rekreáciu, alebo podnikanie. Vhodný je tiež na chalupárčenie či víkendové bývanie spojené s relaxom a oddychom. V dome je zavedená vodovodná prípojka, elektrina, plynová prípojka je pred domom,kopaná studňa na polievanie záhrady.

Veľkou výhodou je, že sa nachádza neďaleko mesta Levice vzdialeného len 8 km a tiež v blízkosti rieky Hron ktorá ponúka možnosť: cykloturistiky, rybárčenia, prechádzok, kúpania, člnkovania. V okolí je dostatok rekreačných možností. Obec je novovybudovaným mostom prepojená so susednou obcou Nový Tekov, ktorá ponúka agroturistiku, jazdenie na koňoch, bowling a iné športové aktivity. V obci je vynikajúca občianska vybavenosť: základná škola, škôlka, zdravotné stredisko pre deti aj dospelých, soľná jaskyňa, 2x potraviny, reštaurácia Bažantnica, 2x pohostinstvo, kostol, veľký kultúrny dom a veľký amfiteáter kde sa v letných mesiacoch konajú koncerty a rôzne spoločenské podujatia. Obec je čistá a pekne upravená. Vynikajúca príležitosť pre pokojné bývanie mladých rodín s deťmi, ale aj pre starších ľudí.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Radi Vám pomôžeme s vybavením Hypotekárneho úveru na nehnuteľnosť.

Kontaktujte makléra