predaj rodinný dom Lehota

predaj rodinný dom Lehota

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lehota

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Lehota pri Nitre. Tento dvojpodlažný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 733 m2.
Dispozične dom ponúka nadštandardný priestor z pohľadu štyroch samostatných izieb s kúpeľňou a WC na poschodí. Prízemie ponúka veľkorysý priestor s piatou samostatnou izbou a otvoreným priestorom kuchyne s obývačkou. Nachádza sa tu ešte garáž, kúpeľňa a WC. V suteréne domu je technická miestnosť a pivnica.
Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1990 z pevných materiálov (kváder, tehla). Je v pôvodnom stave, predurčená k rekonštrukcii. Dom disponuje nasledovnými výhodami z pohľadu prípadnej rekonštrukcie: elektrické rozvody - medené, predpríprava na centrálny vysávač, klimatizačná jednotka na poschodí, ústredné kúrenie na plyn bolo zrevidované. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Inžinierske siete sú k dispozícii všetky, okrem kanalizácie.
Na dvore sa nachádza studňa, ktorú je možné po vyčistení využívať na zavlažovanie záhrady, v ktorej sa nachádzajú ovocné stromy.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra