predaj rodinný dom Hontianske Nemce

predaj rodinný dom Hontianske Nemce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Hontianske Nemce

Exkluzívne iba u nás!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Hontianske Nemce.
Veľkosť pozemku 669 m2, zastavaná plocha vrátane vonkajších stavieb 486 m2.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, z ktorej vedie schodisko na horné poschodie, z chodby na prízemí sa dostaneme do priestrannej haly momentálne slúžiacej aj ako dolná obývačka, spálňa, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC.
Horné podlažie: schodisko, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, obývačka, 3x izba, kumbál, prestrešená veľká terasa.

Dom bol postavený v roku 1951. Spodná časť je z kameňa, vrchné podlažie je nadstavba z roku 1972 materiál - kváder. Prízemie prešlo rekonštrukciou. Na celom dome sú menené okná za plastové. Kúrenie ústredné na tuhé palivo + plyn, kotol je umiestnený v kotolni. V hale na prízemí sú umiestnené krbové kachle - vykúria celé prízemie. V rámci domu sa nachádza garáž. Pred 4 rokmi bola menená strecha a pred 10 rokmi menené elektrické káblové rozvody za medené. Celkové mesačné náklady na chod domu sú 150,-€.

Na dvore je prístrešok slúžiaci ako terasa, kotolňa,sklad,ďalšia garáž samostatne stojaca s vchodom z ulice a aj z dvora, murované hospodárske budovy,záhrada. Na pozemku sa nachádza studňa, ktorá slúži na polievanie záhrady. Dom je rozsiahly, určený skôr pre väčšiu rodinu alebo môže byť aj ako dvojgeneračný.
Obec Hontianske Nemce je plne občiansky vybavená - škola, škôlka, pošta, potraviny, pizzéria, obecný úrad, kostol, kultúrny dom, pekná príroda vhodná na turistiku či hubárčenie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra