predaj rodinný dom Šarovce

predaj rodinný dom Šarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šarovce

* REZERVOVANÉ * Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší obývateľný tehlový rodinný dom v obci Šarovce (Želiezovce 7 km, Levice 17 km, Mochovce 25 km, Vráble 32 km, Nitra 50 km). Tehlový rodinný dom so sedlovou strechou bol postavený v 50-tych rokoch na rovinatom pozemku s rozmermi 17 x 83 m a celkovou výmerou 1408 m². Nachádza sa v tichej okrajovej ulici mimo hlavný cestný ťah, avšak v pešej dostupnosti občianskej vybavenosti – obecný úrad, pošta, potraviny, materská škola, základná škola, zdravotnícke zariadenie. Ulica je zastavaná iba z jednej strany a z okna je výhľad na okrasnú zeleň a role, zároveň sú v tejto lokalite nadštandardné možnosti parkovania vozidiel.

Dispozícia rodinného domu: predsieň, chodba po obvode, samostatné WC, kúpeľňa s rohovou vaňou, 2x komora, veľká kuchyňa, 4 izby (z toho 2 priechodné). K rodinnému domu sú pristavané ďalšie 2 hospodárske miestnosti dostupné z dvora. Z jednej je vstup do pivnice aj na poval, druhá slúžila na prípravu krmiva a ako sklad. V jednej z pivníc je situované technické zázemie domu – plynový kotol, bojler aj kotol na tuhé palivo. Rodinný dom je pripojený na inžinierske siete – elektrinu, obecný vodovod a plyn. K dispozícii je aj studňa a žumpa.

Záhrada za rodinným domom je oplotená, rovinatá a vyčistená. V jej vstupnej časti sa nachádza hospodársky dvor – prevažne drevené stavby a prístrešky, kde sa v minulosti chovala hydina a domáce zvieratá. Po drobnej rekonštrukcii môžu naďalej slúžiť pôvodnému účelu, ale taktiež je možná jednoduchá demontáž a vyčistenie parcely.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík