predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na 6 árovom pozemku v príjemnej lokalite Nitry, časť Zobor, Hornohorská ul. Dom väčšej veľkostnej kategórie je dvojpodlažného charakteru.
Dispozične pozostáva z prízemia, kde sa nachádza vstupná časť, chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa a 2 komory. Druhé podlažie ponúka taktiež 3 izby, kúpeľňu, malú kuchyňu a priestrannú prestrešenú terasu, ktorá ponúka výhľad na celé mesto a jeho dominanty.
K dispozícii sú všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Kúrenie je ústredné plynové, s možnosťou kúrenia krbovými kachľami. Stavba bola postavená z kvádra a je sčasti podpivničená. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Pôvodný stav nehnuteľnosti dáva predpoklad k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv a následnému bývaniu v blízkosti lesa.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra