predaj rodinný dom Jelenec

predaj rodinný dom Jelenec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelenec

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Jelenec, ktorá je vzdialená od Nitry 15 km. Dom postavený v 60. rokoch má vidiecky charakter a je na priestrannom 14 árovom pozemku (presná výmera bude zameraná novým geometrickým plánom).
Čiastočná rekonštrukcia uvedeného domu bola uskutočnená priebežne vrátane nových rozvodov elektriny, vody, kúrenia, nových omietok, plastových okien, dverí, podláh, novej škridľovej krytiny a zateplenia dvoch stien domu.
Dom je využiteľný pre viacčlennú rodinu, resp. pri drobnej úprave je možné vytvoriť dve samostatné bytové jednotky. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej je možné využívať aj výstup na dvor. Z tejto časti domu sa vstupuje do zadnej časti, kde je spálňa, kúpeľňa, toaleta a komora. V prednej časti domu sú k dispozícii 3 samostatné izby, kúpeľňa a toaleta. Jedna z izieb je využiteľná ako kuchyňa.
Zo sietí sú k dispozícii obecná voda, elektrina a plyn. Kúrenie je podlahové. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii. Obecná kanalizácia, ktorá je na ulici ešte nie je funkčná. Je potrebné dobudovať čističku alebo žumpu.
Pozemok je vkusne doriešený z pohľadu okrasnej zelene a oddychovej zóny za domom. Tu sa nachádza záhradný altánok, lavičky, hojdačka a dekoračné doplnky ...
Obec Jelenec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra