predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Hornohorská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre na Zobore, Hornohorská ul. Nachádza sa na pozemku s výmerou 1150 m2, v tichej lokalite s nádherným výhľadom na mesto.
Dom atypického riešenia navrhnutý a postavený v roku 2003 vlastníkom nehnuteľnosti má neštandardnú, ale zaujímavú dispozíciu. Dennú časť tvorí obývacia izba s jedálňou a výstupom na terasu. Z obývačky je vstup do dvoch samostatných izieb. V tejto časti domu je aj kúpeľňa s toaletou. Kuchyňa sa nachádza na zníženom podlaží, pod úrovňou obývačky. Spálňa je umiestnená na vyvýšenom podlaží, nad kuchyňou a prislúcha k nej vlastná kúpeľňa so saunou. Zo spálne je výstup na menší balkón so spomínaným pekným výhľadom.
Dom disponuje veľkorysým terasovým priestorom (200 m2), kde sa nachádza presklený altánok a vírivka.
Nehnuteľnosť má nasledovné technické vybavenie pre zvýšenie komfortu užívania: klimatizácia, kamerový systém, alarm, vonkajšie osvetlenie na pohybové senzory, automatický závlahový systém zabezpečujúci kvalitný trávnik.
Na pozemku je postavená väčšia garáž pre 3 autá. V priestore pod garážou sa nachádza technická miestnosť s odkladacím priestorom a sociálne zariadenie. Súčasťou týchto priestorov je aj miestnosť využívaná ako posilňovňa.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je ústredné plynové (radiátormi, 2 x kondenzačný kotol).
Dom s celkovou výmerou 306 m2 je určený pre náročnejšieho zákazníka, pre ktorého je prioritou lokalita, výborná dostupnosť do centra a na diaľnicu R1.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra