predaj rodinný dom Veľké Úľany

predaj rodinný dom Veľké Úľany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľké Úľany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Úľany. Dom bol postavený v 70-tych rokoch, prístavba bola realizovaná v roku 2000 (má samostatný vchod). Úžitková plocha 148 m2, veľkosť pozemku 799 m2.
Koncom 90-tych rokov prebehla rekonštrukcia.
Dispozícia: predsieň, obývacia miestnosť, 2 izby, chodba, pracovňa, kuchyňa, špajza, kúpeľňa spojená so záchodom + prístavba: kuchyňa a izba. Pivnica má 40 m2.
Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami.
Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrina, plyn. Na pozemku vlastná studňa, žumpa.

V obci kompletná občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, obecný úrad, pošta, kino, obchody, reštaurácie, zdravotné stredisko, lekáreň, kúpalisko.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová