predaj rodinný dom Ladice

predaj rodinný dom Ladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ladice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Ladice (Nitra 23 km, Zlaté Moravce 13 km). Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s rozlohou 1.662 m2. Úžitková plocha domu je 120 m2.
Dom má 4 izby, dve z nich sú samostatné, priestranné, jedna je priechodná a jedna s menšou výmerou (cca 9 m2). Dispozičné pozostáva zo vstupnej chodby, troch predných izieb, jednej s orientáciou do dvora, kuchyne, špajze (2x) a kúpeľne s WC. Dom je síce v pôvodnom, ale v dobrom technickom stave a vyžaduje dôkladnú rekonštrukciu. Bol postavený z pálenej tehly s kamennými základmi. Na pozemku sa nachádzajú okrasné dreviny, ovocné stromy, v zadnej časti dvora hospodárska budova na uskladnenie náradia a garáž.
V dome je zavedená elektrická energia, voda zo studne, plyn. Odpad je riešený žumpou.
V obci sa nachádza škôlka, ZŠ, obchod, pošta.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra