predaj rodinný dom Sládkovičovo

predaj rodinný dom Sládkovičovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Sládkovičovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v meste Sládkovičovo. Kolaudácia 03/2004. Úžitková plocha 170 m2. Pozemok na ktorom je rodinný dom postavený je oplotený, rovinatý s celkovou rozlohou 848 m2.

Rodinný dom je v pôvodnom stave. Je samostatne stojací, dvojpodlažný, nie je podpivničený.

Dispozícia:
Na prízemí je situovaná dvojgaráž, kryté závetrie, vstupná hala, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, kúpeľňa a schodisko. V podkroví sa nachádza hala, kúpeľňa a štyri izby a 2 loggie.

Všetky okná a balkónové dvere sú drevené dvojité.
Vykurovanie domu je ústredné, na prízemí podlahové teplovodné, v podkroví sú namontované doskové radiátory a v kúpeľniach rebríkové radiátory.

Na pozemku vlastná studňa, umiestnená v zadnej časti dvora a sklad náradia. Na pozemku sú všetky inžinierske siete. Kompletná občianska vybavenosť, v okolí sa nachádzajú rekreačné strediská. Termálne kúpalisko - Vincov les; vodné dielo Kráľová nad Váhom "Kaskády"; termálne kúpalisko Diakovce a Horné Saliby; Senecké jazerá.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová