predaj rodinný dom Šurany, Klubová

predaj rodinný dom Šurany, Klubová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šurany, Klubová

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v meste Šurany, časť Kostolný Sek (Nitra 27 km, Nové Zámky 15 km). Nachádza sa na pozemku s rozlohou 803 m2.
V prednej časti parcely je umiestnený dom s úžitkovou plochou 158 m2, ktorý má 3 samostatné vstupy.
Dispozícia domu: 5x obytných miestností,z toho: 1x spáľňa, 3x obývacia izba, 1x jedáleň, 1x kuchyňa, 1x špajza, 1x kúpeľňa, 1x toaleta. Pôvodný dom bol postavený z pálenej tehly najvyššej kvality vidieckeho charakteru s vysokými stropmi. Kvalitná rekonštrukcia, ktorá bola riešená priebežne zaručuje plnohodnotné využitie domu.
V zadnej časti parcely je postavená letná kuchyňa, garáž, skladové priestory, pivnica, technická miestnosť, kryté vonkajšie posedenie-drevený altánok. Vedľa domu sa nachádza menší samostatný domček, ktorý bol v minulosti využívaný ako obchod s textilom.
Pozemok je ohraničený tehlovým múrom a ozdobnou ohradou. Značná časť pozemku je vydláždená a vysypaná riečnym kameňom. Vysadené sú tu však aj ozdobné kríky a tuje.
Z inžinierskych sietí sú k dispozícii obecná voda, elektrická energia, plyn, kanalizácia. Využívaná je aj voda z vŕtanej studne. Kúrenie je riešené radiátormi, doplnené o krbové kúrenie.
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite, ktorá poskytuje kľudné bývanie a jej výhodou je možnosť okamžitého nasťahovania sa, príp. úprava interiéru podľa vlastných predstáv. Vkusne upravené okolie domu (dvor) poskytuje takisto jeho plnohodnotné užívanie bez ďalších potrebných zásahov.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra