predaj rodinný dom Lukáčovce

predaj rodinný dom Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lukáčovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorý sa nachádza cca 20km od mesta Nitra, 15km od Hlohovca a 40km od mesta Trnava.

Dom má výmeru cca 117m2, skladá z troch priestranných izieb, kuchyne, chodby a garáže na dvore. Pozemok má výmeru cca 11á.
Je napojený na plyn, elektriku a vodovod. Dom nemá kúpeľňu a WC je suché na dvore.

Stav domu je pôvodný, ale slušný, čistý. Postavený bol v 60 rokoch, je suchý, nevlhne a ani nezateká. Kúrenie zabezpečujú plynové gamatky a na varenie sa používa plyn.

Parkovanie je možné na spevnenej ploche pred domom, alebo vo dvore v garáži.

Dom odporúčam pre nového majiteľa, ktorý si ho môže zrekonštruovať podľa svojich predstáv a tým získa pokojné bývanie na vidieku.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra