predaj rodinný dom Lula

predaj rodinný dom Lula

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lula

Pokiaľ hľadáte nehnuteľnosť „na konci sveta“, v obkolesení lesov a lúk, potom je rodinný dom v Lule určený práve Vám. Nehnuteľnosť je situovaná na okraji obce a je vhodná na pokojné rodinné bývanie, prípadne vďaka svojej vnútornej rozlohe aj na kombináciu s podnikateľskými aktivitami. Kompletnú občiansku vybavenosť majú neďaleké Vráble, takže tu si môžete užívať len pokoj, krásne výhľady a okolitú prírodu.

EXKLUZÍVNE iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Lula (Vráble 12 km, Levice 25 km, Zlaté Moravce 32 km, Nitra 33 km, Bratislava 127 km). Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku s celkovou výmerou 1000 m² a je situovaný na okraji obce pred vstupom na nespevnenú poľnú cestu. Vďaka tomu tu nie je problém s parkovaním hneď niekoľkých vozidiel. Nehnuteľnosť z 90-tych rokov nebola nikdy obývaná, ale je v dobrom technickom stave, pripojená na elektrinu, plyn a vodu z vlastnej studne (vodovodná prípojka je na pozemku). Súčasný stav umožňuje začať s okamžitou rekonštrukciou alebo dokončením podľa vlastných predstáv.
Dispozícia RD: hlavným vstupom sa dostaneme na 2.NP cez predsieň do veľkej chodby, z ktorej sa prechádza do priestrannej otvorenej obývacej miestnosti. Z jednej strany miestnosti je výstup na balkón s výhľadom do záhrady. Na tomto podlaží sa ďalej nachádza aj kuchyňa a neskôr bola dobudovaná špajza. Do kuchyne sú vyvedené potrebné rozvody IS – voda a plyn.
Menším schodiskom sa vychádza na 3.NP, kde sú 2 obytné miestnosti a veľká kúpeľňa s vaňou a WC.
Rozľahlá spodná časť rodinného domu (1.NP) sa skladá z garáže prístupnej zvonka aj cez dom, a ďalších miestností: kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti s bojlerom, veľkej obytnej miestnosti s novým plynovým kotlom, a ďalších piatich prevažne skladových priestorov. V spodnej kuchyni je tiež malá zeleninová pivnička.
Celkovo pôsobí nehnuteľnosť rozľahlým dojmom a výhodou môže byť aj to, že si ju nový majiteľ dokáže plne prispôsobiť svojim potrebám vrátane možnosti viacgeneračného bývania, využívania garáže a suterénu na skladovacie alebo podnikateľské účely, prípadne využitia 10-árového pozemku na pestovanie – okrasnú aj úžitkovú záhradu. Na pozemku sa nachádza aj drobná stavba momentálne slúžiaca ako sklad. V garáži je možnosť dobudovania montážnej jamy. V prípade záujmu je možnosť zväčšenia plochy pozemku odkúpením susedných nezastavaných parciel.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík