predaj rodinný dom Sľažany

predaj rodinný dom Sľažany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Sľažany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Sľažany, 7 km od okresného mesta Zlaté Moravce a 20 km od Nitry. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 790 m2. Úžitková plocha domu je 100 m2.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, dve priestranné samostatné izby orientované smerom do ulice, dve samostatné izby s výhľadom na dvor, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s toaletou. V zadnej časti domu je letná kuchyňa a hospodárske budovy.
Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, určená ku kompletnej rekonštrukcii. Má výhodnú dispozíciu aj orientáciu na svetové strany. Predné izby majú okná na východnú stranu s ranným slnkom, izby orientované do dvora (s možnosťou otvoreného priestoru kuchyne a obývačky) majú juhozápadnú orientáciu.
V dome je zavedená elektrická energia, voda (studňa), plyn, kanalizácia. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
V obci sa nachádza škôlka, ZŠ, obchod, pošta, zdravotné stredisko.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra