predaj rodinný dom Žirany

predaj rodinný dom Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žirany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dom, využívaný ako ubytovňa v obci Žirany, ktorá sa nachádza cca 14km od mesta Nitra a priemyselného parku Sever, kde sídli aj závod automobilky Jaguar Land Rover.

Dom sa skladá z dvoch nadzemných podlaží, každé o výmere cca 200m2 + suterén a je umiestnený na pozemku o rozlohe 4 364m2.
Je napojený na všetky inžinierske siete a dostanete sa k domu vlastnou príjazdovou cestou.

Disponuje 9. izbami, z toho 5 izieb má vlastnú kúpeľňu a WC. V dome sa nachádza ešte 2x kúpeľňa so sprchami a WC, kompletne zariadená kuchyňa + práčovňa v suteréne. Kapacita ubytovania je cca 52 osôb. Dom má veľmi dobrú obsadenosť, ktorú zabezpečujú okrem iného aj pracovné agentúry.

Dom je kompletne zariadený, má plastové okná, je zavedený internet a TV. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol.

Parkovanie je možné na spevnenej ploche pred domom na vlastnom pozemku. Pri dome sa nachádza garáž.

Dom odporúčam ako výhodnú investíciu na ďalší prenájom ubytovania pre pracovníkov priemyselného parku Sever, veľkosť pozemku umožňuje aj ďalšie využitie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra