predaj rodinný dom Tlmače

predaj rodinný dom Tlmače

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Tlmače

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 4 izbového nízkoenergetického rodinného domu typu bungalov v meste Tlmače – Lipník, v tichej uličke časti Tlmače. Rozloha pozemku 490 m2, úžitková plocha domu 90 m2. IS na pozemku: voda, elektrina.

Dom disponuje samostatnými 3 izbami, obývačkou prepojenou s kuchyňou, chodbou, kúpeľňou – sprcha aj vaňa, samostatným WC, šatníkom a prekrytou terasou.
V cene domu je zahrnutá predpríprava na klimatizáciu, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, fasádna omietka vo farbe, prestrešený vchod a terasa, vnútorné podlahy, interiérové dvere, vypínače - zásuvky, maľovka na bielo. Dom je momentálne postavený v štádiu hrubej stavby a naďalej sa na ňom pracuje, dokončenie je plánované do jesene 2020.

Mesto Tlmače je kompletne občiansky vybavené, ako je vlaková aj autobusová stanica, škôlka, základná škola, stredná strojárska škola, rôzne obchody, potraviny TESCO, JEDNOTA, kostol, mestský úrad, kultúrny dom, reštaurácie s ubytovaním a iné. Vzdialenosť do okresného mesta Levice 13 km s výbornou dostupnosťou po rovnej širokej ceste. Dobré napojenie na R1 smer B.Bystrica, Bratislava.
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra