predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Dolné Lefantovce, ktorá je vzdialená od Nitry 14 km. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 1.136 m2, úžitková plocha domu je vo výmere 148 m2.
Nehnuteľnosť má dve podlažia a výnimočný charakter vo forme drevenej nadstavby a otvoreného priestoru.
Prízemie tvorí technická časť a priestor využiteľný na jednu alebo dve izby s výstupom na terasu. Túto časť domu je potrebné dokončiť (k dispozícii je zakúpená dlažba). Na poschodí sa nachádza kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou, obývačkou s výstupom na priestranný balkón a samostatná kúpeľňa s toaletou. Obe podlažia je možné si upraviť, resp. dotvoriť podľa vlastných predstáv klienta.
V roku 2004 bola začatá výstavba domu na pôvodných betónových základoch. Spodná časť je postavená z porobetónu, zateplená, vrchná časť je drevená nadstavba, na strechu bola použitá škridlová krytina.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Z inžinierskych sietí sú k dispozícii elektrická energia a plyn. Prípojky na obecnú vodu a kanalizáciu sú pred pozemkom. Kúrenie je riešené radiátormi, voda je do domu zavedená z vlastnej studne. Odpad je vyvedený do žumpy.
Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, pošta, škôlka, škola, zdravotné stredisko vrátane zubára a lekárne).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra