predaj rodinný dom Veľké Zálužie

predaj rodinný dom Veľké Zálužie

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľké Zálužie

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Zálužie, s ľahkou dostupnosťou do Nitry a aj bezproblémovým napojením na diaľnicu R1.
Tento dvojpodlažný dom ponúka nadštandardný priestor z pohľadu piatich samostatných izieb. Prízemie tvorí rozľahlá vstupná hala, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, špajza, samostatná kúpeľňa a toaleta. Z haly sa vstupuje do pivnice a takisto aj na poschodie, ktoré tvoria 3 izby, kúpeľňa a WC. V suteréne domu je technická miestnosť a pivnica.
Nehnuteľnosť bola postavená z pevných materiálov (kváder, tehla). Po menších úpravách prízemia je dom obývateľný, poschodie je nutné dokončiť (nevyhnutná rekonštrukcia).
Inžinierske siete sú k dispozícii všetky. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane zdravotnej starostlivosti.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra