predaj rodinný dom Nitra, Kodályova

predaj rodinný dom Nitra, Kodályova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Kodályova

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom Nitra - Zobor, Kodályova ul. Nachádza sa na pozemku s výmerou 525 m2, v TOP lokalite, na konci slepej uličky využívanej len vlastníkom tejto nehnuteľnosti. Dom bol postavený v roku 1999, avšak je po kompletnej rekonštrukcii (okrem lodžie a suterénu). Pozemok je kompaktný a veľmi dobre účelne využitý.
Dispozične dom pozostáva z dvoch podlaží. Prízemie tvorí dennú časť, kde je kuchyňa, jedáleň, obývačka s výstupom na terasu, detská izba, chodba, kúpeľňa s vaňou a WC. Z obývačky vedie drevené schodisko na prvé podlažie. Tu sa nachádzajú dve samostatné izby a samostatné WC s umývadlom. Jedna z izieb (spálňa) disponuje vlastným šatníkom a lodžiou, na ktorej je potrebné dokončiť rekonštrukciu (položiť dlažbu). Dom je čiastočne podpivničený, pričom v suteréne sa nachádza technická miestnosť a jeden menší odkladací priestor, ktoré sú v pôvodnom stave.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je ústredné (radiátormi, novší plynový kotol), doplnené o možnosť prikúrenia krbovými kachľami. Použité stavebné materiály a rozsah rekonštrukčných prác vykonávaných priebežne je možné konzultovať priamo na obhliadke.
Dom je vhodný pre rodinu hľadajúcu výbornú dostupnosť, pokojnú lokalitu, bez väčších nárokov na veľký pozemok. Samotný stav domu poskytuje možnosť nasťahovania sa bez nutnosti akejkoľvek úpravy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra