predaj rodinný dom Lužianky

predaj rodinný dom Lužianky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lužianky

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Lužianky, na Urbanovej ulici, 5 minút od krajského mesta Nitra v dostupnosti MHD. Dom sa nachádza na rovinatom, 16 m širokom pozemku, s výmerou 1 149 m2, v tichej uličke, mimo hlavnej cesty. Úžitková plocha domu je 68,7 m2 a prístavby 18,5 m2.

Dispozícia: starší rodinný dom v pôvodnom stave pozostáva zo štyroch miestností (1x priechodná). Kuchyňa a kúpeľňa je v podpivničenej prístavbe. V prístavbe je dovedená obecná voda. V dome voda privedená nie je, prípojka so šachtou, ako aj studňa je na pozemku, odpad - trativod, suché WC. Kúrenie je riešené gamatkami. Vo všetkých miestnostiach je pôvodná podlahovica. Okná a vchodové dvere do domu sú plastové.
Obvodové steny i vnútorné priečky sú z pálenej tehly. Dom je v pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V obci je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, blízko Metro, OC s nábytkom. Dobrá dostupnosť na rýchlostnú komunikáciu R1 ako aj do priemyselného parku.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová