predaj rodinný dom Bardoňovo

predaj rodinný dom Bardoňovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Bardoňovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom v obci Bardoňovo len 8 km od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke, kde poskytne novým majiteľom dostatok súkromia a pokoja. Rozloha pozemku je 1 954 m2. Relaxovať sa dá v krásne upravenej záhrade plnej zelene, kvetov, ovocných aj okrasných drevín. Dom je pripravený ihneď k nasťahovaniu. V prípade záujmu o nábytok, je možné jeho odkúpenie.
Vďaka blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska je daná nehnuteľnosť vhodná na chalupu, ako aj investícia na prenájom.

Dispozícia:
Nehnuteľnosť pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, komory, ktorá sa dá využiť aj ako šatník. Z kuchyne a dvoch izieb je východ na slnečnú terasu. Celková úžitková plocha domu je 120 m2.

Technické riešenie:
Kompletná rekonštrukcia a prístavba bola dokončená v roku 2010. V dome je nová elektroinštalácia, vodovodné rozvody, kúrenie s plynovým kotlom a radiátormi, elektrický bojler na ohrev teplej vody, plastové okná, vchodové dvere aj interiérové dvere. V jednej izbe sú drevené parkety, v dvoch laminátová podlaha a v kuchyni dlažba. Na dome je vymenená strecha, v jednej časti je nové latovanie, nad prístavbou je aj nový krov, nová fasáda, chodníky okolo celého domu a kovaná vstupná brána s oplotením. Za domom je zastrešená terasa s odkladacou časťou na záhradné náradie a nástroje pre domáceho majstra. Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod, plyn, elektriku aj vlastnú žumpu. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa, ktorá môže slúžiť na zavlažovanie celého dvora.

Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Alžbeta Nagyová
Ing. Alžbeta Nagyová