predaj rodinný dom Šurianky

predaj rodinný dom Šurianky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šurianky

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Šurianky, ktorá sa nachádza 12 minút od priemyselného parku Sever, 20 minút od Nitry. Dom sa nachádza na hlavnej ulici v centre obce. Veľkosť pozemku je 1335 m2, šírka pozemku 15 m. Zastavaná plocha je 127 m2.
Dispozícia: suterén – letná kuchyňa, práčovňa, kotolňa, 2x sklad; prízemie – 2 obytné miestnosti, kuchyňa, špajza, kúpelňa s vaňou spojená s toaletou; 1. poschodie – 3 obytné miestnosti (dve majú balkón); kúpeľňa so sprchvým kútom a toaletou, šatník. V štyroch miestnostiach sú parkety, v ostaných koberec alebo linoleum. Okná sú pôvodné. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – obecná voda, studňa, elektrina, plyn, kanalizácia. Na pozemku je murovaná garáž (36m2) a viacero hospodárskych budov ako aj pivnica na zeleninu a ovocie. Pozemok je z jednej strany ohraničený potokom.
Obvodové steny sú z kvádra, priečky z pálenej tehly, strecha rovná z lepenky IPA. Kolaudácia domu bola v roku 1973. Dom je v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť je vhodná pre väčšiu rodinu alebo ako investícia.
V obci je kompletná občianska vybavenosť – kultúrny dom, obecný úrad, autobusová zastávka, fitness, obchod, lekár, pošta, park.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová