predaj rodinný dom Dolné Semerovce

predaj rodinný dom Dolné Semerovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Semerovce

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Dolné Semerovce (okres Levice). Plocha pozemku, na ktorom sa nachádza rodinný dom, je 598 m2. Pozostáva z rovinatej zastavanej časti (dom, drevená šopa, suché WC) a záhrady, ktorá je v prudkom svahu za domom. Dispozícia rodinného domu: kuchyňa, kúpeľňa s klasickou vaňou, 4 izby, dlhá veranda so vstupmi do obytných miestností, zimná záhrada. Rodinný dom je napojený na elektrinu a vodu z vlastnej studne. Kanalizácia sa nachádza pred pozemkom, plyn nie je zavedený. Vykurovanie je možné prostredníctvom krbu alebo kachieľ, pričom príprava na kachle je v troch samostatných miestnostiach. Napriek dobrej statike a stavu strechy a krovu je táto nehnuteľnosť určená na rozsiahlu rekonštrukciu. Po jej dokončení môže plniť funkciu trvalého bývania, alebo rekreačnej chalupy v tichom prostredí v obkolesení lesov a lúk.

Za rodinným domom v prudkom svahu sa nachádza záhrada, ktorá momentálne nie je udržiavaná. Súčasťou tejto ponuky je aj 1717 m2 viníc v katastrálnom území obce Dolné Semerovce, ako aj ďalšia záhrada 185 m2 v extraviláne. Celková výmera parciel v rámci tejto ponuky je presne 2500 m2.
Obec Dolné Semerovce sa nachádza len 10 km od známych kúpeľov Dudince, 12 km od mesta Šahy a hraničného priechodu do Maďarska, a 27 km od okresného mesta Levice. Disponuje základnou občianskou vybavenosťou - obecný úrad, potraviny, materská škola, základná škola 1-4 s vyučovacím jazykom maďarským, autobusová zastávka.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík