predaj rodinný dom Martin nad Žitavou

predaj rodinný dom Martin nad Žitavou

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Martin nad Žitavou

Exkluzívne iba u nás – Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného sídla na pozemku 1534 m2, situovaného na okraji obce Martin nad Žitavou – Zlaté Moravce 1 min. autom, Nitra 20 minút, diaľnica R1 do 10 minút. Táto nehnuteľnosť je neprehliadnuteľným majstrovským dielom a bola navrhnutá ako jedinečný unikát, ktorý sa odlišuje od všetkých ostatných – od umiestnenia až po technické riešenie či materiály použité pri výstavbe. Práve preto je vhodná pre náročného klienta a môže slúžiť najmä ako exkluzívna rodinná vila alebo sídlo firmy. Budúcim majiteľom zaručuje absolútne súkromie, ale pritom vynikajúce možnosti dopravného spojenia a kompletnú občiansku vybavenosť do 5 minút od rodinného domu. Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku s celkovou výmerou 1534 m2, z čoho celková zastavaná plocha činí 695 m2 a úžitková plocha luxusných 358 m2 na troch podlažiach. Z terasy vily (138,44 m2) je nádherný panoramatický výhľad do okolia a tiež na celý hrebeň pohoria Tribeč.
Rodinný dom pripomínajúci glóbus zaujme výnimočnou architektúrou – atypickým pôdorysom aj strechou, masívnym dreveným pohľadovým stropom, priestrannými miestnosťami a galériami, luxusným zariadením, kuchynskou linkou či vodopádom v obývacej časti. Dispozične je rozčlenený nasledovným spôsobom: v suteréne (1.PP) sa nachádza samostatná bytová jednotka s vlastným vstupom a veľkou prestrešenou terasou. Byt vo výmere 145,26 m2 je tvorený veľkou obytnou miestnosťou a disponuje aj kuchynskou linkou. Priestor dopĺňa veľký šatník a technická miestnosť spojená s kúpeľňou, sprchovým kútom a WC.
Na 1.NP sú umiestnené 2 vstupy, pričom hlavný vchod do objektu je z juhozápadnej strany. Chodbou sa vchádza do kuchyne s jedálňou a špajzou. Priestoru dominuje veľká otvorená obývacia časť a nachádzajú sa tu aj 2 samostatné miestnosti, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Schodišťom sa dostaneme na 2.NP s otvorenou miestnosťou, samostatnou izbou, šatníkom a treťou kúpeľňou umiestnenou v stredovom kruhu zo železobetónu, ktorý zároveň tvorí hlavný prvok statického riešenia celej stavby. Veľké hliníkové okná majú mramorové parapety a v obývačke je umiestnený krb.
Rodinná vila je momentálne v štádiu tesne pred dokončením zateplenia, inštalácie vonkajších žalúzií, kuchynskej linky a finálnych úprav terasovitého pozemku. Celý pozemok je oplotený masívnym kamenným múrom a do štádia jednotného kamenného obkladu bude dokončená fasáda. Súkromie obyvateľov chráni elektrická brána na diaľkové ovládanie (momentálne pred inštaláciou) a videovrátnik s kamerovým záznamom. Pri zadnom vchode je situované parkovisko, unimobunka slúžiaca ako sklad a väčšia voliéra. Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrinu 230/400V, vodu (obecná voda + vlastná studňa) a kanalizáciu, kúrenie je zabezpečené plynom (podlahové kúrenie + radiátory) prípadne krbom.

Cena – na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Pre viac informácii alebo v prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra - Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík