predaj rodinný dom Komjatice

predaj rodinný dom Komjatice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Komjatice

Exkluzívne iba u nás - Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Komjatice. Jedná sa o vypratanú hrubú stavbu, kde je možné ihneď začať s rozsiahlou rekonštrukciou v predpokladanom objeme finančných prostriedkov cca 50.000 EUR (nová strecha s možnosťou zobytnenia 2.NP, podlahy, omietky, IS, kuchyňa, sanita prípadne iné). Plocha: zastavaná 119 m2, pozemku 424 m2. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka a plynová prípojka, v tesnej blízkosti je obecný vodovod, na odkanalizovanie je potrebné osadiť žumpu.
Starší tehlový rodinný dom s betónovým základom je situovaný v okrajovej časti obce v peknom prostredí. Pozemok je rovinatý a čiastočne oplotený, pričom časť oplotenia je nová. Súčasná dispozícia domu: 3 izby + 1 podkrovná izba, predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa, špajza. Dom je čiastočne podpivničený - v pivnici sa nachádzajú 2 veľké miestnosti s výškou stropov 1,9 m, kde je možné umiestniť technické zázemie aj veľký skladovací priestor. Celkovo je nehnuteľnosť vhodná na rozsiahlu rekonštrukciu, čomu je prispôsobená aj cena. Za domom sa v blízkej budúcnosti plánuje výstavba nových rodinných domov na šiestich rovinatých parcelách, pričom je tu možnosť prikúpenia prvého prípadne viacerých pozemkov k ponúkanému rodinnému domu. (Príklad - priamo susediaci pozemok 669 m2 + podiel na súkromnej prístupovej ceste 117,66 m2, spolu v celkovej sume 21.240 EUR).

Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka, vynikajúca občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, obchodný dom Tesco, stavebniny, záhradkárske potreby, autoškola, obecná polícia, pošta, zariadenie sociálnych služieb, park. Obec sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra - Nové Zámky s vynikajúcim dopravným spojením a dostupnosťou vďaka autobusovej aj železničnej doprave.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík