predaj rodinný dom Želiezovce, Hviezdoslavova

predaj rodinný dom Želiezovce, Hviezdoslavova

Popis nehnutelnosti

 • Cena: 85000 EUR
 • Adresa:

  Hviezdoslavova, Želiezovce

 • Typ:

  Predaj

 • Domy

  ,

  Radový

 • Rezervovaná

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Želiezovce, Hviezdoslavova

* REZERVOVANÉ * Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v tichej štvrti v meste Želiezovce, na Hviezdoslavovej ulici. Nachádza sa na pozemku s výmerou 1086 m2 a rozmermi 19,5 m x 56 m, v zástavbe rodinných domov len pár minút od centra mesta (obchody, nemocnica, školy, služby, autobusová zastávka – kompletná občianska vybavenosť). Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii (nový plynový kotol v záruke, vodovodné potrubie, plastové okná, plochá strecha s asfaltovým poterom) a prislúcha k nemu aj garáž s montážnou jamou a dielňou, drobné hospodárske stavby a rovinatá udržiavaná záhrada. Rodinný dom je pripojený na elektrinu, mestskú vodu a plyn. Na pozemku sa nachádza studňa a žumpa.
Rodinný dom bol prestavaný v roku 1981 a poslednou rekonštrukciou prešiel v roku 2014. Má 5 izieb, kuchyňu s veľkou špajzou, chodbu, samostatné WC, kúpeľňu so sprchovým kútom. Veľká časť domu je podpivničená – v suteréne sa nachádzajú 2 plnohodnotné miestnosti – jedna môže slúžiť na skladovanie, v druhej je technická miestnosť (nový plynový kotol Buderus v záruke, studňa s čerpadlom, rozvody). Vzhľadom na dispozíciu je možné nehnuteľnosť využívať aj ako viacgeneračné bývanie, na podnikateľské účely, záhradu na pestovanie alebo aktívny oddych.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík