predaj rodinný dom Brhlovce

predaj rodinný dom Brhlovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Brhlovce

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Brhlovce. Nachádza sa na okraji obce ako posledný dom pred vstupom do lesa, pod tufovým masívom, v ktorom má vyhĺbenú pivnicu aj hospodársku časť. Celková výmera parciel je 516 m2, avšak vzhľadom na umiestnenie na okraji lesa je možné užívať väčšiu plochu pozemku. Nachádzajú sa na ňom 3 samostatné stavby s možnosťou obývania, dajú sa okamžite užívať, avšak vyžadujú si rekonštrukciu. Stavby sú označené ako rodinný dom, letná kuchyňa a poľnohospodárska budova.
Rodinný dom je asi 60-ročná kamenná stavba s 3 izbami (1 priechodnou), gánkom, špajzou. V prístavbe so vstupom zvonka a drevenými stropmi môže byť ďalšia miestnosť, alebo bude prebudovaná na iný účel. Oproti rodinnému domu sa nachádza ďalšia stavba s nasledovnou dispozíciou: 1 väčšia miestnosť (zachovalý pôvodný stav), kuchyňa, priechodná kúpeľňa s vaňou, špajza a garáž. Posledná izba sa nachádza v samostatnej stavbe letnej kuchyne, pred ktorou je vybudované prestrešené sedenie. Dvor je väčšinou zastavaný, avšak dá sa skultivovať. Ako okrasná časť môže slúžiť záhradka pred chalupou a na pestovanie potom oplotená zadná časť pozemku. Jedinečná je veľká pivnica v skalnom tufovom masíve, ktorá dodnes slúži na svoj účel. Ďalšie miestnosti v skale boli v minulosti využívané ako chlievy, dnes sa jedná skôr o raritu, ktorej môže dať šikovný majiteľ iné využitie.
Nehnuteľnosť je unikátna najmä svojím umiestnením pod skalným bralom na konci ulice vedúcej k lesu a bez priameho suseda, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre záujemcov hľadajúcich pokojné rekreačné bývanie. Je pripojená na elektrinu (220V + 380V) a studňu, vodovodná prípojka je na pozemku, odpad je riešený trativodom, kúrenie pevným palivom.
Obec Brhlovce sa nachádza 9 km od termálneho kúpaliska Santovka, 9 km od letného kúpaliska a autocampingu Margita-Ilona, 9 km je vzdialená aj prírodná nádrž Lipovina v obci Bátovce. Kúpele Dudince 15 km, termálne kúpalisko Podhájska 42 km, okresné mesto Levice 14 km.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík