predaj rodinný dom Kolíňany

predaj rodinný dom Kolíňany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Kolíňany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Kolíňany vzdialenej od Nitry 10 km. Postavený je na parcele vo výmere 8 árov, avšak za domom je ešte pozemok vo veľkosti 14 árov, ktorý od výstavby tohto domu až do súčasnosti využívajú súčasní vlastníci domu (bližšie info poskytne realitný maklér).
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder). Je v pôvodnom stave, určený ku kompletnej rekonštrukcii. Zastavaná plocha domu je 122 m2.
Dispozícia domu: priestranná chodba, tri samostatné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa spojená s toaletou. Celý dom je podpivničený, kde sa nachádzajú 2 miestnosti využívané v minulosti ako letná kuchyňa a jedna obytná miestnosť. Ďalšie 3 miestnosti sú využívané ako odkladací priestor.
V dome sú zavedené všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra