predaj rodinný dom Golianovo

predaj rodinný dom Golianovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Golianovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Golianovo, vzdialenej 8 km od Nitry. Nachádza sa vo vedľajšej, tichej uličke.
Plocha parcely je 835 m2 a je rozdeliteľná, prístupná aj zo zadnej časti asfaltovou cestou, kde je možné pripojenie sa na elektrinu a obecnú vodu. Tým vzniká možnosť prípadného odpredaja časti pozemku k výstavbe nového domu. To už je však na novom majiteľovi, ktorý si tak môže znížiť celkové náklady do investovanej nehnuteľnosti o odpredanú časť pozemku (samostatne sa pozemok nepredáva).
Dom bol postavený z nepálenej tehly a neskôr postavené budovy (letná kuchyňa a garáž) z tehly a kvádra. Dom bol rekonštruovaný pred 20 rokmi.
Sú tu zavedené všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Odpad je riešený žumpou. Na dvore je vlastná studňa využiteľná na zavlažovanie záhrady. Kúrenie je riešené gamatkami a ohrev teplej vody elektrickým bojlerom.
Dispozičné riešenie pozostáva z dvoch samostatných izieb a jednej priechodnej izby, kuchyne, kúpeľne s WC a pivnice. V zadnej časti domu je letná kuchyňa, v súčasnosti využívaná ako sklad. Na dvore sa nachádza ešte murovaná garáž.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra