predaj rodinný dom Malý Lapáš

predaj rodinný dom Malý Lapáš

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Malý Lapáš

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Malý Lapáš vzdialenej len 4 km od krajského mesta Nitra a 3 km od výjazdu na diaľnicu R1. Nehnuteľnosť je situovaná v pokojnej a obľúbenej lokalite, v okolí sú prevažne novostavby. Rodinný dom bol postavený v roku 1974 na pozemku s výmerou 2363 m2 a rozmermi cca 18m x 145m. Svojou veľkosťou, dispozíciou a umiestnením je táto ponuka vhodná ako viacgeneračné bývanie, ubytovacie zariadenie, alebo na podnikateľský účel s možnosťou využitia veľkej záhrady či hospodárskeho dvora.

Prízemie – vstupná chodba, predsieň, veľká kuchyňa, špajza, technická miestnosť, bezbariérové WC spojené s kúpeľňou so sprchovým kútom, izba (pôvodne garáž). Poschodie – chodba, 4 samostatné nepriechodné veľké izby, kúpeľňa, samostatné WC. Z dvoch izieb je prístup na balkón (loggiu). Všetky miestnosti vrátane chodieb sú nadštandardne veľké a celková úžitková plocha domu činí cca 250 m2. V priestore za rodinným domom sa nachádzajú prístrešky, vonkajšia komora a chlievy. Mierne svahovitá záhrada je vyčistená a nie je oplotená.
Súčasťou ponuky je aj pozemok oproti rodinnému domu, ktorý môže slúžiť ako menšia záhrada, parkovisko, sklad. Ďalšia parcela momentálne slúži ako prístupová komunikácia k novostavbám rodinných domov v okolí a plánuje sa jej nahradenie za rovnako veľký pozemok na konci spomínanej záhradky.
Rodinný dom je pripojený na elektrinu, plyn a kanalizáciu. Ako alternatívny zdroj vykurovania môže slúžiť kotol na pevné palivo. Na pozemku sa nachádzajú 2 výdatné studne, ale je tu aj možnosť pripojenia na obecný vodovod.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík