predaj rodinný dom Vonyarcvashegy

predaj rodinný dom Vonyarcvashegy

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vonyarcvashegy

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj luxusnú vilu s jedinečnou panorámou v Maďarsku na severo-západnom pobreží Balatonu v obci Vonyarcvashegy. Pri výstavbe sa kládol veľký dôraz na kvalitu a moderný dizajn. Veľkosť pozemku 1050 m2, zastavaná plocha 380 m2.
Dispozícia: na prízemí - kuchyňa s obývačkou, spálňa, kúpeľňa, práčovňa, kotolňa, hala, posilňovňa. Poschodie - 3 spálne, 2 kúpeľne, pracovňa, balkón.
V každej miestnosti sa nachádza unikátny vstavaný nábytok. Pohodlie budúcich majiteľov zabezpečuje domáce kino, posilňovňa, panoramatická terasa, oddychový kútik, ideálny pre spoločenské akcie, ako aj plne vybavený bazén a vírivka.
Nehnuteľnosť je vybavená stropným, stenovým a podlahovým chladením a vykurovaním. Je zabezpečená elektronickým bezpečnostným zariadením a je monitorovaný vonkajším monitorovacím systémom.
Teplá voda je zabezpečená vďaka solárnym panelom.
Garáž pre 3 autá.
Vila ponúka komfort a pohodlie aj pre najnáročnejších.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová