predaj rodinný dom Levice

predaj rodinný dom Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Levice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Vansovej ulici v Leviciach, 5 min od centra.
Napojený na všetky IS - plyn, voda, elektrika, kanalizácia, kúrenie plynom - radiátormi. Dom je priestranný má 5 - izieb, 2 X veľkú kúpelňu, 2 X WC, kuchyňu a veľkú priestrannú spoločenskú miestnosť s výstupom na zastrešenú terasu. Dom má dva vchody čo umožňuje jeho prerobenie na dvojgenerečný prípadne s možnosťou využitia na podnikanie, nakoľko sa nachádza v dobrej lokalite vhodnej na napr. kancelárie, ambulancie.

Dom je podpivničený, v minulosti slúžil na podnikateľské účely, prešiel vnútornou čiastočnou rekonštrukciou, postavený je z tehly, má aj ochranný zabezpečovací systém. Veľkosť pozemku 708 m2, šírka 23 m, strecha je sedlová. Dom je z vonka v pôvodnom stave.

K DISPOZÍCII MÁME AJ ZNALECKÝ POSUDOM V HODNOTE 242 000,-

Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nehnuteľnosť sa dá kúpiť aj formou hypotekárneho úveru,s ktorým vám rád a zadarmo pomôže náš hypotekárny špecialista.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra