predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

Popis nehnutelnosti

 • Cena: 95000 EUR
 • Adresa:

  Cintorínska, Nitrianske Hrnčiarovce

 • Typ:

  Predaj

 • Domy

  ,

  Samostatný

 • Rezervovaná

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Dom sa nachádza na 702 m2 parcele, vo vedľajšej uličke. Zastavaná plocha domu je 109 m2.
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder) v 60. rokoch. Je v pôvodnom stave, určený ku kompletnej rekonštrukcii. Dispozične dom pozostáva z predsiene, dvoch samostatných izieb, kuchyne, špajze a kúpeľne.
V dome je zavedená elektrická energia, ostatné inžinierske siete sú pred pozemkom (voda, plyn, kanalizácia).
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, ZŠ, obchodov, pošty, lekára a lekárne. Výborná dostupnosť do mesta (5 min. autom) a MHD.
Nehnuteľnosť je využiteľná aj z investičného hľadiska nakoľko je možné prikúpiť aj susedný pozemok vo výmere 1248 m2.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra