predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce, Cintorínska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Dom sa nachádza na 702 m2 parcele, vo vedľajšej uličke. Zastavaná plocha domu je 109 m2. Nehnuteľnosť je využiteľná aj z investičného hľadiska nakoľko je možné prikúpiť aj susedný pozemok vo výmere 1.248 m2. Následne vznikne po zlúčení parcela s parametrami 22m x 88m,pri celkovej výmere 1.950 m2. Celková potrebná investícia je následne 216.000.-€ (111.-€/m2)
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder) v 60. rokoch. Je v pôvodnom stave, určený ku kompletnej rekonštrukcii. Dispozične dom pozostáva z predsiene, dvoch samostatných izieb, kuchyne, špajze a kúpeľne.
V dome je zavedená elektrická energia, ostatné inžinierske siete sú pred pozemkom (voda, plyn, kanalizácia). Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, ZŠ, obchodov, pošty, lekára a lekárne. Výborná dostupnosť do mesta (5 min. autom) a MHD.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra