predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší 3 izbový dom v obci Cabaj, ktorá sa nachádza 8 km od mesta Nitra. Dom na mierne svahovitom, 23 m širokom pozemku, s výmerou 2 183 m2 sa nachádza v tichej, zastavanej uličke, mimo hlavnej cesty. Úžitková plocha domu je 140 m2.
Dispozícia: tri izby, kuchyňa, 2x špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, spojená s WC. V zadnej časti domu je letná kuchyňa so špajzou. Do domu sú privedené všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn, elektrika 220/380 V. Na pozemku je vlastná studňa a plechová šopa na náradie. Okná sú pôvodné, v prednej izbe plastové. Obvodové steny i vnútorné priečky sú z pálenej tehly. Dom je v pôvodnom, zachovalom stave.
Na pozemku je možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu s dostatočne širokou prístupovou cestou, nakoľko pozemok je rozdeliteľný .
V obci je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň. Dobrá dostupnosť na rýchlostnú komunikáciu R1 ako aj do priemyselného parku.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová