predaj rodinný dom Ostrihom, Bajcsy-Zsilinszky út 43

predaj rodinný dom Ostrihom, Bajcsy-Zsilinszky út 43

Popis nehnutelnosti

 • Cena: 1680000 EUR
 • Adresa:

  Bajcsy-Zsilinszky út 43, Ostrihom

 • Typ:

  Predaj

 • Domy

  ,

  Radový

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Ostrihom, Bajcsy-Zsilinszky út 43

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj objekt v srdci maďarského Ostrihomu (Esztergom) len 200 metrov od najväčšieho kostola Maďarska - historickej Ostrihomskej baziliky (Katedrála Panny Márie a svätého Vojtecha), 100 metrov od Dunaja a 3 minúty od slovenských hraníc. V tesnej blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane služieb pre cestovný ruch, reštaurácií, penziónov, neďaleko je ostrihomský akvapark a na slovenskej strane známe termálne kúpalisko Vadaš. Priamo pred ponúkanou nehnuteľnosťou je zastávka MHD, dostupná je aj lodná doprava.

Objekt momentálne slúži na podnikanie, ale je možné ho využiť aj na bývanie. Vzhľadom na svoju polohu v rámci mesta aj vnútornú rozlohu je ideálne ho využívať ďalej ako predajňu, penzión, reštauráciu, kancelárske priestory, konferenčné centrum, sídlo firmy, rezidenciu, rodinnú vilu. Má prístup z dvoch ulíc, z hlavnej cesty sa vstupuje do obchodu a tiež je tu vybudovaný vjazd osobného auta do vnútorného dvora a garáže. Nehnuteľnosť ponúka obrovský vnútorný priestor až 577 m2 na štyroch podlažiach, osadená je na pozemku 404 m2, vnútorný dvor a záhrada má 105 m2. História tohto miesta siaha do 16.storočia a čias tureckých nájazdov, o čom svedčí skalné podložie a pivnica, ktorá kedysi slúžila ako turecký kúpeľ s termálnou vodou. Tento unikát sa dá v prípade navŕtania studne obnoviť. V období rokov 1999-2001 prešla nehnuteľnosť kompletnou rekonštrukciou – strešná konštrukcia s inštaláciou ostnatého drôtu, fasáda, izolácie, drevené okná a dvere s kovanými železnými mrežami v celom objekte, vnútorné renovácie, vonkajší nákladný výťah, kompletný kamerový systém s napojením na bezpečnostnú službu.

Vzhľadom na dispozíciu môže dom poskytnúť 3-4 veľké apartmány so samostatnými vstupmi a sociálnym zázemím. Obchod má 43 m2, ďalej sa tu nachádza 11 miestností, 3 menšie skladovacie alebo technické miestnosti, 4x WC, 2x veľká kúpeľňa, schodiská. Na 1. poschodí sa nachádza veľká miestnosť – sála 184 m2 s orientáciou do tvaru L. Má priznaný strop s drevenými trámami a prístup nákladným výťahom z dvora. Poskytuje veľkorysý priestor pre akýkoľvek zámer na využitie reprezentatívnych priestorov. Objekt je pripojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia), parkovanie je možné pred domom na ulici alebo vo vnútornom priestore dvora / garáže. Záhrada poskytuje absolútne súkromie, tiež je však možné využiť jej priestorový potenciál iným spôsobom.

Cena – na vyžiadanie v realitnej kancelárii RE/MAX Family Nitra. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Pred sprístupnením tejto nehnuteľnosti na obhliadku je možné požadovať bankovú záruku – certifikát o bonite klienta, alebo vratný depozit.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík