predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Cabaj-Čápor, časť Cabaj, 15 minút od krajského mesta Nitra. Dom sa nachádza na mierne svahovitom, 17 m širokom pozemku, s výmerou 1 264 m2. Úžitková plocha domu je 315 m2.
Dispozícia: rodinný dom, kolaudovaný v roku 1998, je dvojpodlažný s podkrovím a pivnicou. Prízemie: denná časť – vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň, špajza, obývačka s výstupom na terasu, ktorá je orientovaná na západ; nočná časť – 2x izba, kúpeľňa, samostatné WC. Podkrovie: veľká otvorená izba (príprava na kuchyňu), kúpeľňa s WC, povalový priestor. Dom je celý podpivničený – garáž s montážnou jamou, skladovacie priestory, práčovňa s pracovnou kuchyňou. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS (elektrika 220/380 V, verejný vodovod, plyn, obecná kanalizácia). Má aj vlastnú studňu na úžitkovú vodu. Na pozemku sa nachádza aj prístrešok pre auto, hospodárska stavba a altánok s krbom a sedením. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom a radiátormi, teplá voda kombinovaným bojlerom, v obývacej miestnosti na prízemí sú kachle (bez prieduchov). Na pozemku je i murovaná pivnica na skladovanie ovocia / zeleniny. Za domom sa nachádza udržiavaná záhrada s ovocnými stromami, kríkmi s drobným ovocím ako aj vinič so stolovými odrodami.
V obci je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň. Autobusová zastávka cca 100 m od nehnuteľnosti. Dobrá dostupnosť na rýchlostnú komunikáciu R1 ako aj do priemyselného parku.

NEHNUTEĽNOSŤ BUDE PREDANÁ NAJVÝHODNEJŠEJ PONUKE!

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová