predaj rodinný dom Mojmírovce

predaj rodinný dom Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Mojmírovce

ZĽAVA! Exkluzívne - Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom na takmer 20-árovom pozemku v cene 1-izbového bytu na sídlisku! Starší rodinný dom sa nachádza v obci Mojmírovce, vzdialenej od krajského mesta Nitra 15 km. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1950 z pálenej tehly šírky 50 cm a nachádza sa v okrajovej tichej časti obce na rozľahlom pozemku o výmere 1924 m2 (rozmery cca 15 m x 145 m). 3-izbový rodinný dom je v pôvodnom, avšak veľmi dobrom technickom stave umožňujúcom rekonštrukciu. Výhodou ponuky je okrem veľkého pozemku aj dostupnosť všetkých inžinierskych sietí - elektrina, plyn a kanalizácia sú na pozemku, prípojka na obecný vodovod je tiež k dispozícii, momentálne je však dom napojený na vlastnú vŕtanú studňu. Prístup je po asfaltovej komunikácii.

Dispozícia domu: 3 samostatné obytné miestnosti (z toho 2 priechodné), predsieň, veľká špajza, kuchyňa, kúpeľňa so splachovacím WC. Z vonkajšej terasky je vstup do pivnice, v blízkosti domu sa nachádza aj staršia hospodárska budova a dreváreň. Celkový stav rodinného domu je vhodný na rekonštrukciu s možnosťou jednoduchej zmeny dispozície bez zásahov do statiky, strešná krytina eternit si vyžaduje výmenu.

Ponuka je vhodná pre klientov, ktorí zároveň hľadajú väčší pozemok s možnosťou využitia záhrady. Na konci parcely sa nachádza ovocný sad s vysadenými stromami – čerešne, jablone, marhule, hrušky. Obec je známa aj pestovaním vínnej révy. Mojmírovce ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť vrátane veľkého kaštieľa s parkom, bazénom, saunou, reštauráciou, supermarket, oddelenie polície, školu, škôlku, zdravotné stredisko, poštu, obchody a služby a pod. V susednej obci sa nachádza termálne kúpalisko ThermalPark Nitrava s celoročnou prevádzkou.

Výrazne znížená cena! Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík