predaj rodinný dom Lukáčovce

predaj rodinný dom Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lukáčovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok so starým rodinným domov v obci Lukáčovce, ktorá je vzdialená od okresného mesta Nitra 18 km a takisto aj od mesta Hlohovec. Na začiatku pozemku sa nachádza uvádzaný dom určený na zbúranie (v prípade záujmu o chalupárčenie je možná i jeho prípadná rekonštrukcia). Nachádza sa tu ešte stavba letnej kuchyne s dielňou s možnosťou prerobenia na garáž. Na konci záhrady, v dolnej časti preteká potok.
Pozemok s výmerou cca 13 árov, s rozmermi 16m x 81m sa nachádza v zastavanom území obce, v tichej lokalite. Je slnečný, má mierne svahovitý charakter a orientáciu na JZ.
Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú priamo pred pozemkom. Počas bývania v dome bola využívaná vlastná studňa umiestnená na pozemku.
Pozemok je určený pre klientov, ktorí hľadajú vidiecky pokoj. Obec Lukáčovce disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra