predaj rodinný dom Veľký Cetín

predaj rodinný dom Veľký Cetín

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Cetín

* REZERVOVANÉ - Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom na rozľahlom pozemku v celkovej výmere 2534 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Veľký Cetín, ktorá je vzdialená od krajského mesta Nitra 15 km a 15 minút cesty autom, pričom je veľmi dobre dostupná aj prímestskou autobusovou dopravou. Rodinný dom je postavený v roku 1960 zo škvárobetónových tvárnic a má nasledovnú dipozíciu: 3 nepriechodné obytné miestnosti, 2 chodby, priechodná kuchyňa so samostatnou veľkou špajzou, kúpeľňa s klasickou vaňou, samostatné WC. Oddelená skladovacia a technická miestnosť s možnosťou výstupu na poval je prístupná samostatným vchodom zvonka. Rodinný dom je napojený na elektrinu a plyn (vykurovanie gamatkami), voda je napojená zo studne, kanalizácia je v obci vo výstavbe.

Rozmery pozemku - šírka 15 m na ulici, 20 m v najširšej časti, celková dĺžka 140 metrov – umožňujú viaceré možnosti využitia: pre účely novostavby, na poľnohospodárske aktivity alebo chov zvierat, resp. iné podnikateľské využitie. Obec Veľký Cetín má výbornú občiansku vybavenosť – MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, pošta, pohostinstvo, bar, služby. Neďaleko sa nachádza známe štrkovisko s možnosťou rybolovu, hrádzu rieky Nitra je možné využiť na rekreačné športy, neďaleko bude viesť plánovaná cyklotrasa Nitra – Vráble.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík