predaj rodinný dom Šarovce

predaj rodinný dom Šarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Šarovce

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší obývateľný tehlový rodinný dom v obci Šarovce (Želiezovce 7 km, Levice 17 km, Mochovce 25 km, Vráble 32 km, Nitra 50 km). Nachádza sa na rovinatom, oplotenom pozemku v celkovej výmere 1434 m2 , ktorý je prístupný z dvoch strán z asfaltovej komunikácie. Situovaný je mimo hlavnej cesty v pokojnej uličke, pričom jednou z výhod ponuky sú samostatné vstupy k rodinnému domu, ako aj do záhrady – tá môže slúžiť na poľnohospodárske účely, ale aj ako plnohodnotný stavebný pozemok, na podnikanie, prípadne ako investícia.

60-ročný rodinný dom je suchý a čistý, ale vyžaduje si komplexnejšiu rekonštrukciu, prípadne je bez väčších nákladov vhodný ako chalupa alebo sklad. Z presvetlenej verandy (zimnej záhrady) sa vchádza do kuchyne. Dom má ďalej 2 priechodné obytné miestnosti (obývačka, spálňa), kúpeľňu spojenú s WC a veľkú špajzu. Z vonkajšej strany je cez šopu prístup na poval. Pri dome sa ešte nachádzajú drobné stavby pre účely chovu hydiny. Rodinný dom je pripojený na elektrinu, obecný vodovod a plyn (na kúrenie sa využívajú gamatky a dom je neustále temperovaný). Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa a žumpa.
Zadná časť pozemku sa momentálne využíva ako záhrada, ale vzhľadom na rozmery 20 x 42 metrov a možnosť samostatného vstupu z obecnej komunikácie je možné ho využiť aj na výstavbu. Parcela je slnečná, rovinatá a vyčistená, s novým oplotením. Nehnuteľnosť sa predáva ako celok, je bez tiarch a pripravená k okamžitému predaju.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík