predaj rodinný dom Žirany

predaj rodinný dom Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žirany

Exkluzívne - Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký rodinný dom v Žiranoch situovaný na konci obce, vzdialenej od Nitry 11 km. Nehnuteľnosť je súčasťou dvojdomu, prešla v roku 2009 čiastočnou rekonštrukciou a je ihneď obývateľná. Nachádza sa na pozemku s celkovou výmerou 471 m2, pričom väčšina parcely je zastavaná. K rodinnému domu patrí aj samostatne stojaca garáž so vstupom z ulice a s domom je prepojená bývalá hospodárska časť, ktorú je možné zobytniť alebo využiť ako výrobný alebo skladovací priestor.
Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, kuchyňa s veľkou špajzou, obývačka, kúpeľňa s vaňou, WC a sprchovým kútom, 4 veľké obytné miestnosti (z toho 2 sú priechodné). Podkrovie sa dá využiť ako samostatná bytová jednotka – veľká izba, balkón, kúpeľňa s WC. Možnosť zobytnenia ďalšej časti podkrovia. Hospodárska časť – 2 veľké samostatné dielne, pivnica, udiareň, chliev.
Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu, plyn (kúrenie je momentálne riešené gamatkami) a žumpu. Možnosť pripojenia na verejnú kanalizáciu.

Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola 1-4 + školský autobus, škôlka, turistika, cykloturistika, obchody, pohostinstvo, pošta, zastávka autobusu 3 min.

Možnosť výmeny za 2izb./3izb. byt v Nitre. Hľadáte priestranný rodinný dom bez väčších investícii, v pokojnom prostredí a s dostupnosťou len 15 minút do Nitry? Potom je táto ponuka určená práve Vám. Túto nehnuteľnosť zvlášť ocenia záujemcovia, ktorí nepotrebujú veľkú záhradu, avšak využijú veľký vnútorný priestor domu, aj hospodársku časť. Tá sa spoločne s priestormi garáže dá využiť aj na drobné podnikanie – napríklad ako ateliér, sklad, hobby majstrovanie a podobne.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík