predaj rodinný dom Sládkovičovo

predaj rodinný dom Sládkovičovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Sládkovičovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom situovaný v užšom obytnom centre mesta Sládkovičovo. Vzdialenosť od Bratislavy 50 km. Úžitková plocha domu 620 m2, zastavaná plocha 276 m2, veľkosť pozemku 1303 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2003.

Popis podlaží:
1. Podzemné podlažie
Dispozícia: garáž (parkovanie pre 6 áut), sauna, relax. priestor, fitness, 2x kotolňa, sklad, šatník a botník, chodby, schodiskový priestor.

1. Nadzemné podlažie
Dispozícia: 3 obytné miestnosti, chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, schodiskový priestor.

2. Nadzemné podlažie
Dispozícia: 4 obytné miestnosti, chodby, kuchyňa, 2x kúpeľňa, 2x šatník, galéria, schodiskový priestor.

Laminátová podlaha v obytných miestnostiach. Podlaha v ostatných miestnostiach: veľkoplošná keramická dlažba.
Kúrenie: podlahové.
Na pozemku vlastná studňa, umiestnená v zadnej časti dvora, vonkajší bazén, altánok.
Na pozemku sú všetky inžinierske siete. Kompletná občianska vybavenosť, v okolí sa nachádzajú rekreačné strediská. Termálne kúpalisko - Vincov les; vodné dielo Kráľová nad Váhom "Kaskády"; termálne kúpalisko Diakovce a Horné Saliby; Senecké jazerá.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová