predaj rodinný dom Žihárec

predaj rodinný dom Žihárec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žihárec

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v tichej lokalite v obci Žihárec. Obec sa nachádza 15 km od mesta Šaľa. Dom bol postavený z pálenej tehly. Na dome prebehla vonkajšia rekonštrukcia, ktorá zahŕňa zateplenie, plastové okná (okrem vstupnej chodby), novú fasádu a čiastočnú rekonštrukciu strechy.
Dispozičné riešenie pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, štyroch izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne a WC. Dom je čiastočne podpivničený. Kúrenie je riešené plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca murovaná letná kuchyňa a náraďovňa.
Z inžinierskych sietí je k dispozícii voda, elektrina, plyn, dom je napojený na kanalizáciu. Na dvore sa nachádzajú aj dve studne využiteľné na zavlažovanie.
Interiér je v pôvodnom, zachovalom stave, bez známok vlhnutia, ideálny k rekonštrukcii.
Za sumu 54.900,- € sa predáva dom s dvorom na pozemku 1078 m2 s podielom na prístupovej ceste (skutkový stav bude zameraný geometrickým plánom po dohode s majiteľom). Je tu možnosť dokúpenia ďalšieho stavebného pozemku s výmerou 1038 m2, kde sa nachádza aj murovaná garáž.(cena dohodou)
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová