predaj rodinný dom Vráble, Poštová

predaj rodinný dom Vráble, Poštová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vráble, Poštová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažný tehlový rodinný dom v meste Vráble pri autobusovej stanici v centre mesta v tichej a slepej uličke na ulici Poštová.
Dom bol postavený v roku 1976, je z pálenej tehly, je podpivničený, je zdravý, je v pôvodnom stave a je ihneď obývateľný.
Dom je 4 izbový, postavený je na 5,4 árovom pozemku, rozmery pozemku sú cca. 18 m x 31 m, napojený je na všetky IS (mestský vodovod, plyn, elektrina, kanalizácia, vlastná studňa.
Dispozícia domu:
1.N.P.: garáž s montážnou jamou, dielňa, práčovňa, obývacia izba (hala).
2.N.P.: schodisko, spálňa, kúpeľňa, WC, 2 x izba s východom na veľký balkón, kuchyňa, špajza.
V pivničných priestoroch sa nachádza technická miestnosť, plynový kotol, bojler na TÚV, pivničné miestnosti.
Dom je vhodný na rekonštrukciu, aj keď je na svoj vek vo veľmi dobrom stave, v izbách sa nachádzajú kvalitné drevené parkety.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra