predaj rodinný dom Topoľčianky

predaj rodinný dom Topoľčianky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Topoľčianky

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Topoľčianky na Litoměřickej ulici. Nachádza sa na 8,42 árovom rovinatom pozemku plnom zelene a ovocných stromov. Bol postavený v 60tych rokoch z pálenej tehly.
Dispozičné riešenie domu: 2x chodba, 3x izba, 1x kúpeľňa + WC, kuchyňa 1x špajza so vstupom na povalu, 1x priestranná pivnica. K domu je pristavaná menšia miestnosť, ktorá slúžila ako vonkajšia kuchynka. Má vstup zozadu a je prepojená s domom. Do domu je zavedený plyn, vodovod, kanalizácia. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave, je suchý. Na pozemku sa nachádza i murovaná garáž. Prístup k pozemku je i zo zadnej strany po poľnej ceste.
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – potraviny,cez cestu škola,škôlka,ihrisko,zdravotné stredisko, Národný Žrebčín - Topoľčianky, nádherné vinohrady a dobré vínko.
Obec bola dlhodobo prezidentským sídlom už od T.G.Masarika.
V obci sa nachádza nádherný rozsiahly anglický park s veľkým a malým zámkom,obec organizuje mnoho podujatí počas celého roka pre širokú verejnosť.
Len hodina autom z BA po dialnici.
Veľmi dobré autobusové spojenie s okresným mestom Zlaté Moravce. Dom je momentálne neobývaný a po kúpe je ihneď voľný.
http://www.tomashaverlik.com/park/ na tejto stránke si môžete pozrieť zámok a okolie z hora.

Cena 75.000,- €.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra