predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Cabaj - Čápor v tichej časti iba 6 km od mesta Nitra.
Dom je v pôvodnom stave vhodný na celkovú rekonštrukciu, pričom už bola sčasti začatá rekonštrukcia interiéru (osekané múry do tehly, demontáž gamatiek, odstránenie podláh - na podlahách sú betónové potery) a exteriér, kde boli osekané sokle na dome, odpratané všetky prebytočné veci na dome a v prístavbe.
Dom je z pálenej tehly v kombinácii s kvádrom a prislúcha k nemu 5 árový pozemok. K domu je možné si prikúpiť ďalší 5 árový pozemok, ktorý je za domom.
Dom dispozične pozostáva: predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s výstupom na podkrovie, 2 samostatné izby a ďalšie 2 izby, ktoré boli využívané ako letná kuchyňa.
Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, má aj vlastnú studňu, odpad je riešený do žumpy.
Celý pozemok je oplotený.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra