predaj rodinný dom Pohranice

predaj rodinný dom Pohranice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Pohranice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj - novostavba 4 izbový rodinný dom, typu bungalov v obci Pohranice, len 5km od mesta Nitra.
Dom sa nachádza na pozemku o výmere 495m² s rozmermi: 25,4m x 19,6m. Pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa na kopci a poskytuje úžasný výhľad na celé okolie. Úžitková plocha domu je 94m² + betónová terasa o výmere 15m².

Dispozícia domu je: denná časť (kuchyňa so špajzou + obývacia izba) s východom na terasu a 3 x spálňa, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, technická miestnosť na kotol, práčku a sušičku.

Bungalov je samostatný, murovaný, postavený z kvalitných materiálov.
- Tehla 30cm Heluz
- Strecha betónová škridla – farba antracit
- Okná Salamander – izolačné trojsklo
- Zateplenie EPS 15cm
- Podlahové elektrické vykurovanie DEVI (každá miestnosť má svoj samostatný okruh s možnosťou nastavenia teploty cez digitálny ovládač)
- Príprava na klímu
- Kvalitné vápenno-cementové interiérové omietky+ 2x biely náter
- Fasáda je štrukturovaná omietka bielej farby – sokel vo farbe strechy

Dom je napojený na inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina (všetky skolaudované). V streche sa nachádza pochôdzny úložný priestor - výstup cez rebrík na chodbe.

Terasa domu je orientovaná na juhovýchod, čo je ideálne riešenie. V teplých mesiacoch je v poobedňajších hodinách na terase tieň.

Dom sa predáva dokončený v štádiu holodom. Na odovzdanie je pripravený v priebehu augusta. Kolaudáciu zabezpečuje predávajúci.

Kontaktujte makléra